Liity nyt jäseneksi, klikkaa alla olevaa linkkiä!

https://www.sf-caravankaakkoishame.fi/yhdistys/#widget-gYJ5oHfGL0CeIkphIp0Z

Yhdistysnumeromme on 059

SF-Caravan Kaakkois-Häme ry on aktiivinen yhdistys, joka järjestää paljon erilaisia tapahtumia. Alueemme isännöinti tapahtuu kausipaikkalaisten toimesta ja alue on auki ympäri vuoden. Kesäkaudella isännät ovat paikalla joka päivä, talvella alue toimii omatoimialueena.  Yhdistyksessämme on yli 400 jäsentä. 

Tule mukaan!

 Hallitus ja muut toimijat vuonna 2024

 

Puheenjohtaja:      

Jarkko Kousa      040 514 1241      
puheenjohtaja@sf-caravankaakkoishame.fi                           

Varapuheenjohtaja:

Matias Multamaa    0400 885 894   
matias.multamaa@gmail.com         

Sihteeri / Jäsensihteeri

Marianne Pentikäinen        0400 438 054    
sihteeri@sf-caravankaakkoishame.fi                         

Hallituksen jäsenet:

Veikko Vuorialho            050 385 5639 
veikko.vuorialho@karavaanarit.fi           

Matias Multamaa    0400 885 894 
matias.multamaa@gmail.com          

Jari Prittinen           040 0842 548   
 jari.prittinen@gmail.com         

Marianne Pentikäinen   
sihteeri@sf-caravankaakkoishame.fi                

Kirsti Laine        040 517 4757
kirstit.laine@gmail.com 

Markku Huhtilainen     050 525 0078
markku.huhtilainen@gmail.com 

 

Alueisäntä ja ennakkovaraukset:

Alueisännät: Tuomo ja Tuija Hannula ja Jukka ja Ritva Kinnunen,   040 833 5730

                   

Treffi- ja tapahtumatoimikunta:   

Kirsti Laine  040 5174757 (toimikunnan vetäjä)
kirstit.laine@gmail.com  

       

Tiedotustoimikunta, nettisivujen ylläpito:

Riia Ahvonen     
tiedotus@sf-caravankaakkoishame.fi                  

Yhteyshenkilö, kalastus ja venevalkama:

Jukka Kinnunen      0400 583939


Tarvikevastaava, Tietotekniikka ja turvallisuusvastaava:       

Matias Multamaa    0400 885 894, Marja-Leena Multamaa 

 

Isäntätoiminta. ohjeistus, isäntävuorolistojen päivitys ja  varausten seuranta v. 2024:  

Ritva Kinnunen    040 833 5730

                                      

Vuosi- ja kausipaikkavaraukset:

Puheenjohtaja:  Jarkko Kousa      0405141241        
puheenjohtaja@sf-caravankaakkoishame.fi