Hallitus ja muut toimijat vuonna 2017

 

Puheenjohtaja:      

Vuorialho Veikko      050 3855 639     veikko-vuorialho@sf-caravankaakkoishame.fi

Varapuheenjohtaja: 

Sipiläinen Kari          040 5066 251     kari-sipilainen@sf-caravankaakkoishame.fi

Sihteeri, jäsenkirjuri:       

Sipiläinen Kari          040 5066 251     kari-sipilainen@sf-caravankaakkoishame.fi

Rahastonhoitaja:    (ei hallituksen jäsen)

Isomursu Laila          040 7165 953     laila-isomursu@sf-caravankaakkoishame.fi

Hallituksen jäsenet:  

Bombin Anja             044 5698 008       anja.bombin@gmail.com

Mantere Merja          041 4348443        merja.mantere@gmail.com

Multamaa Matias      0400 885894        matias.multamaa@gmail.com 

Mustonen Marja-Leena 040 4150637   marjal.mustonen@netti.fi

Oksanen Rauno       0400 626519

Vesala Seppo           050 5920292        

Virkkunen Teijo         040 5801719       teijo.virkkunen@kolumbus.fi

 

Alueisännät:              

Oksanen Irja                    050 9185112

Oksanen Rauno              0400 626519

Treffitoimikunta:      

Vetäjät: Bombin Anja  044 5698008

Teräväinen Marja-Liisa, Tolvanen Sisko, Sointu Saumala, Seija ja Seppo Kuvaja,

Aija Uschanoff, Raimo Ravantti, Susanne ja Reijo Karvonen.

Nuorisovastaava:    

Virkkunen Elsi      0400 968935

Virkkunen Teijo    040 5801719   

Tiedotustoimikunta:

Multamaa Matias      0400 885894

Turva- ja ajotaitotoimikunta:   

Oksanen Rauno      0400 626519

Tietokonevastaavat:

Multamaa Matias    0400 885894 

Sipiläinen Kari          040 5066251

Kalastusyhdyshenkilö:        

Bombin  Jorma       040-580 5294

Tarvikevastaava:      

Lukkarinen Erkki     050 4357 820

Kotisivujen päivitys:

Multamaa Matias      0400 885894