Hallitus ja muut toimijat vuonna 2023


Puheenjohtaja:      

Vuorialho Veikko      050 3855 639                                                 veikko-vuorialho@sf-caravankaakkoishame.fi

Varapuheenjohtaja:

Multamaa Matias    0400885894            

matias.multamaa@gmail.com 

Sihteeri / Jäsenkirjuri 

Pasanen Päivi           040 5115 008                                       

sihteeri@sf-caravankaakkoishame.fi    

Hallituksen jäsenet:

Bombin Anja            044 5698 008                    

anja.bombin@gmail.com

Tuomainen Juhani     0504695014         

juhanituomainen14@gmail.com

Multamaa Matias    040 0885 894           

matias.multamaa@gmail.com 

Prittinen Jari           040 0842 548                     

jari.prittinen@gmail.com

Sallinen Seppo        0407181151                    

sallinen.seppo@gmail.com

Alueisäntä ja ennakkovaraukset:

Alueisäntä   040 8335730

Varaukset: Oksanen Irja  050 9185112                          

Tapahtumatoimikunta:   

Bombin Anja  044 5698008  ( toimikunnan vetäjä )

Veikko Vuorialho, Tolvanen Sisko, Sointu  Saumala,  Susanne Karvonen, Maija Ikävalko          

Nuorisotoimikunta:    

Virkkunen Elsi ja Teijo  045 801719 , ( toimikunnan vetäjät )  

Maija Ikävalko, Jari Prittinen    

Tiedotustoimikunta, nettisivujen ylläpito:

Riia Ahvonen  045 8691661  riia.ahvonen@hotmail.com

Multamaa Matias  040 0885894  ( toimikunnan vetäjä ) 

Jari Prittinen      040 0842548

Tietokonevastaava: 

Matias Multamaa   040 0885894                             

Turva- ja ajotaitotoimikunta, alueen turvallisuusvastaava:  

Jari Prittinen      040 0842548    

Yhteyshenkilö, kalastus ja venevalkama:       

Keijo Mustonen   040 7295331

Tarvikevastaava:      

Matias Multamaa    040 0885894, Marja-Leena Multamaa 

Isäntätoiminta. ohjeistus, isäntävuorolistojen päivitys ja  varausten seuranta v. 2023:   

Jari Prittinen    040 0842548                                                           

Vuosi- ja kausipaikkavaraukset:

Puheenjohtaja:  Veikko Vuorialho  050 3855 639      

veikko-vuorialho@sf-caravankaakkoishame.fi